Author: b***7
Date:
Review: Great quality. True to its size. Great brush for straightening hair. Very affordable and great quality. Delivery was quick another great product from Shein.
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: lược nẹp gỗ
Price: 43.500₫
Original Price: 58.000₫
| Material | Wood |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Rectangular |
| Features | Adjustable |
| Ideal for | Men |
| Handle Material | Wood |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Multicolor |
| Type | Hair Edge Brush |
| Batteries Required | No Battery |
| Specification | A Piece |
| Batteries Included | No |
| Chiều dài | 21 cm |
| Chiều rộng | 3.8 cm |
| Chiều cao | 4.3 cm |
| SKU | sb2408019850766049 |
Author: b***7
Date:
Review: Great quality. True to its size. Great brush for straightening hair. Very affordable and great quality. Delivery was quick another great product from Shein.
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: lược nẹp gỗ
Author: n***7
Date:
Review: Bought this because of wonyoungism videos and works really well
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: lược nẹp gỗ
Author: N***h
Date:
Review: Very Satisfied Very Satisfied Very Satisfied
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: lược nẹp gỗ
Author: M***a
Date:
Review: It's very good; it really straightened my hair
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: lược nẹp gỗ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm